اقساط مسکن ملی برای قشرهای کم درآمد کاهش پیدا کند/ روند قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز غیرقابل تحمل است

اقساط مسکن ملی برای قشرهای کم درآمد کاهش پیدا کند/ روند قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز غیرقابل تحمل است
مرداد ۳, ۱۴۰۲
38 بازدید

📌قادری در تذکر شفاهی: اقساط مسکن ملی برای قشرهای کم درآمد کاهش پیدا کند/ روند قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز غیرقابل تحمل است ✍️ به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: دولت بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان را […]

📌قادری در تذکر شفاهی:
اقساط مسکن ملی برای قشرهای کم درآمد کاهش پیدا کند/ روند قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز غیرقابل تحمل است

✍️ به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: دولت بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان را به صورت جدی پیگیری کند؛ مطالبه‌ای که بارها مطرح شده، انتظار داریم تعیین تکلیف شود. انتظار داریم دولت و مجلس سریع‌تر برای تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی به تفاهمی دست پیدا کند.

🔸نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس با اشاره به اینکه کار ارزشمند رتبه‌بندی معلمان انجام شد اما باید موانع آن برطرف شود، ادامه داد: شاید نیاز باشد اقساط مسکن ملی کاهش پیدا کند تا برای قشرهای کم درآمد جامعه قابل تحمل باشد.

🔹وی با تأکید بر اینکه جهت‌گیری‌های دولت صحیح است اما سرعت انجام کارها کند است، دولت باید فکری برای حل مشکلات درون خود داشته باشد، افزود: قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز روند غیرقابل تحملی را طی می‌کند، دولت باید با تدابیری فراز و فرودهای آن را ساماندهی کند.

🔸قادری عنوان کرد: در سفر دور دوم دولت به استان فارس که بنا شده در شهریور ماه صورت گیرد شاید پروژه‌های قابل توجهی برای افتتاح نداشته باشیم، از دولت انتظار داریم پروژه‌هایی را برای کلنگ زنی آماده کند تا دست خالی وارد استان نشود.

🔹این نماینده مردم در مجلس یازدهم بیان کرد: از وزارت نفت به عنوان استان نفت‌خیز و گازخیز که در جوار استان‌های نفت‌خیز و گازخیز قرار دارد، گلایه داریم زیرا در زیرساخت‌های استان سرمایه‌گذاری صورت نگرفته است. لازم است در این حوزه اقدامات بیشتری صورت گیرد. دولت از پارس جنوبی تاکنون ۴۵۰ میلیارد دلار کسب درآمد کرده است.

🔸وی عنوان کرد: پروژه‌های آزادراهی استان سال‌ها است که روند اجرای آن ادامه پیدا کرده و خط آهن اقلید به یزد و آزادراه شیراز – بوشهر نیاز دارند تا دستگاه دولتی در کنار سرمایه‌گذاران قرار بگیرند تا به سرانجام برسند./

برچسب‌ها,