با راه اندازی خطوط بدنه و رنگ، زنجیره تولید خودرو در فارس کامل می‌شود

با راه اندازی خطوط بدنه و رنگ، زنجیره تولید خودرو در فارس کامل می‌شود
فروردین ۳۱, ۱۴۰۲
45 بازدید

  📌با راه اندازی خطوط بدنه و رنگ، زنجیره تولید خودرو در فارس کامل می‌شود ✍️در نشست دو نماینده شیراز و زرقان ( قادری و عزیزی) با یکی از سرمایه گذاران بخش‌های فولادی و خودروسازی، این دو نماینده در جریان آخرین پیشرفت‌های واحدهای تولید فولاد و خودرو این سرمایه گذار در فارس قرار گرفتند. 🔸سرمایه […]

 

📌با راه اندازی خطوط بدنه و رنگ، زنجیره تولید خودرو در فارس کامل می‌شود
✍️در نشست دو نماینده شیراز و زرقان ( قادری و عزیزی) با یکی از سرمایه گذاران بخش‌های فولادی و خودروسازی، این دو نماینده در جریان آخرین پیشرفت‌های واحدهای تولید فولاد و خودرو این سرمایه گذار در فارس قرار گرفتند.
🔸سرمایه گذار با بیان اینکه کارخانه تولید فولادش ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اولین خط مونتاژ کامیونت این گروه نیز پروانه بهره برداری را اخذ و آماده بهره برداری است، عملیات احداث سالن‌های خط رنگ و بدنه نیز آغاز شده است، از نمایندگان شیراز برای تامین کسری سرمایه ثابت و نیز سرمایه در گردش این واحدها تقاضای مساعدت کرد.
🔹قادری گفت: با توجه به اینکه خط رنگ و بدنه احداثی این گروه می‌تواند مشکل دو مجموعه دیگر خودروسازی را نیز مرتفع کند، نمایندگان شیراز برای تامین نقدینگی به این سرمایه گذار قول مساعد دادند. قرار شد برای حل مشکل سرمایه گذار جلساتی با مدیران دستگاه‌های ذیربط برگزار شود.

 

برچسب‌ها, , ,