توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم در شیراز

توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم در شیراز
فروردین ۱۹, ۱۴۰۲
62 بازدید

  به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در محلات محروم شیراز توزیع شد. محمدمهدی رنجبر سه‌شنبه ۶ دیماه در حاشیه توزیع این غذاهای گرم به خبرنگاران گفت: به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت یاد و خاطر سپهبد شهید قاسم سلیمانی تعداد ۵۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت […]

 

به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در محلات محروم شیراز توزیع شد.

محمدمهدی رنجبر سه‌شنبه ۶ دیماه در حاشیه توزیع این غذاهای گرم به خبرنگاران گفت: به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت یاد و خاطر سپهبد شهید قاسم سلیمانی تعداد ۵۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت هیئات‌ مذهبی حدود ۱۴۰۰۰ قطعه مرغ برای طبخ بین هیئات مذهبی توزیع شد.

او افزود: این غذاها توسط گروه‌های جهادی در ۹۰ هیئت در شیراز پخت و در اختیار اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر توزیع شد که اولویت توزیع با مناطق محروم در سطح شهر بوده است‌.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در فارس گفت: برای مراسم ویژه تشییع شهدای قادرآباد و خرامه هم ۱۰۰۰ قطعه مرغ در نظر گفته شد.

رنجبر عنوان کرد: در همین راستا تعداد ۲۴۰ تن مرغ بین افراد نیازمند در سطح استان در حال توزیع است که ۴۰ تن برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و ۱۰ تن برای خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی برای توزیع به این ۲ دستگاه تحویل داده شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شناسایی خانواده‌های نیازمند و آبرومند به صورت کاملا تخصصی و دقیق توسط گروه‌های جهادی صورت گرفته و تلاش شده تا خدمات به نیازمندان ارائه شود.