قادری نماینده مجلس در افتتاح ۴۷ طرح محرومیت زدایی شهرداری شیراز: اجرای طرحهای محرومیت زدایی چهره شهر را تغییر میدهد.

قادری نماینده مجلس در افتتاح ۴۷ طرح محرومیت زدایی شهرداری شیراز:  اجرای طرحهای محرومیت زدایی چهره شهر را تغییر میدهد.
شهریور ۱۱, ۱۴۰۲
47 بازدید

✍️عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: از تعامل و همکاری مابین شورا و شهرداری بسیار خرسند هستیم و مردم در این میان بیشتر از همه سود می‌برند. 🔹قادری ادامه داد: این طرح های محرومیت زدایی که در مناطق کمتر برخوردار شهر اجرا شده است منجر به تغییر چهره شهر شده و محرومیت را از شهر […]

✍️عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: از تعامل و همکاری مابین شورا و شهرداری بسیار خرسند هستیم و مردم در این میان بیشتر از همه سود می‌برند.

🔹قادری ادامه داد: این طرح های محرومیت زدایی که در مناطق کمتر برخوردار شهر اجرا شده است منجر به تغییر چهره شهر شده و محرومیت را از شهر دور خواهد کرد و ما هم در مجلس تلاش می‌کنم تا از ظرفیت های بودجه سالیانه و قوانینی مثل تامین مالی تولید و زیر ساخت ها جهت عمران و آبادانی شهر استفاده شود.

🔸لازم به ذکر است امروز ۴۷ طرح محرومیت زدایی شهرداری با هزینه ۲۵۰ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید و طرح‌های دیگری نیز تا سه ماه آینده به بهره برداری می‌رسد. این طرح‌ها شامل: روکش آسفالت، لوله گذاری و اجرای طرح‌های جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی، طرح فاضلاب، ساخت بوستان‌های محلی و ویژه کودکان و فرهنگ سرا است.