نماینده شیراز و زرقان: خبر خوش برای شهروندان سیاخ، رسیدن فیبر نوری به بخش سیاخ دارنگون

نماینده شیراز و زرقان: خبر خوش برای شهروندان سیاخ، رسیدن فیبر نوری به بخش سیاخ دارنگون
شهریور ۶, ۱۴۰۲
177 بازدید

✍️جعفر قادری نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از حفاری برای رسیدن کابل فیبر نوری به منطقه سیاخ دارنگون خبر داد و گفت مسیری که قرار است حفاری شود حدود ۶۱ کیلومتر است که تا کنون بیش از ۱۱ کیلومتر از مسیر حفاری شده است. نماینده مردم گفت که بنا به […]

✍️جعفر قادری نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از حفاری برای رسیدن کابل فیبر نوری به منطقه سیاخ دارنگون خبر داد و گفت مسیری که قرار است حفاری شود حدود ۶۱ کیلومتر است که تا کنون بیش از ۱۱ کیلومتر از مسیر حفاری شده است.

نماینده مردم گفت که بنا به درخواست های متعدد اهالی منطقه سیاخ دارنگون و بازدید های میدانی از این منطقه و نیاز به اینترنت پر سرعت و پوشش روستاهای فاقد اینترنت، پیگیری های متعددی از طریق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام که این طرح با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان تامین اعتبار و هم اکنون در حال اجرا می باشد.

🔹قادری گفت که مهمترین هدف این طرح ارتقای پهنای باند اینترنت جهت افزایش سرعت پهنای باند تلفن سیار در منطقه سیاخ دارنگون و روستاهای مربوطه و همچنین اتصال روستاهای فاقد اینترنت همراه به شبکه ملی اطلاعات می باشد.

🔸نایب رییس اول کمیسیون جهش تولید با تشکر از مدیران ارتباطات و فناوری و مخابرات فارس گفت این طرح موجب رضایتمندی اهالی شده و کمک بزرگی به زیرساخت های گردشگری منطقه می کند.