نمایندگان مجلس نسبت به حادثه تروریستی شاهچراغ چه مواضعی گرفتند؟

نمایندگان مجلس نسبت به حادثه تروریستی شاهچراغ چه مواضعی گرفتند؟
مرداد ۲۴, ۱۴۰۲
44 بازدید

📌نمایندگان مجلس نسبت به حادثه تروریستی شاهچراغ چه مواضعی گرفتند؟ ✍️۱۷ نماینده مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه صحن ضمن تقدیر از نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در دستگیری تروریست حادثه شاهچراغ، خواستار برخورد جدی با تروریست ها و حامیان آنها شدند. ❌تروریست‌ها را دستگیر کنید 🔹جعفر قادری نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزوی […]

📌نمایندگان مجلس نسبت به حادثه تروریستی شاهچراغ چه مواضعی گرفتند؟

✍️۱۷ نماینده مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه صحن ضمن تقدیر از نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در دستگیری تروریست حادثه شاهچراغ، خواستار برخورد جدی با تروریست ها و حامیان آنها شدند.

❌تروریست‌ها را دستگیر کنید

🔹جعفر قادری نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزوی شفای کامل، صحت و سلامتی برای مجروحین این حادثه را دارم. از مسئولین تقاضا دارم زودتر این حادثه را رصد و ردیابی کنند. همه عوامل را دستگیر و به سزای عملشان برسانند تا در امنیت کامل شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.

❌بیانیه مجمع نمایندگان استان فارس در محکومیت حمله تروریستی به شاهچراغ

🔹مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی نیز با صدرو بیانیه ای به این حادثه واکنش نشان داد.

🔸در این بیانیه که در صحن علنی مجلس قرائت شد، آمده است: دیگر بار حریم امن سومین حرم اهل بیت عصمت وطهارت بارگاه منور حضرت شاهچراغ در شهر شیراز شاهد اقدام تروریستی و جنایتکارانه ناشی از افکار پلید بود. مجمع نمایندگان استان فارس ضمن محکومیت این اقدام مذبوحانه و طلب شفای عاجل برای مجروحین به روح خادم شهید عروج یافته درود می فرستد. برخورد قاطعانه مسئولین ذی ربط با مسببین این اقدام غیر انسانی را از مسئولین مربوطه انتظار داریم.