وزیر نیرو با هدف ارائه برنامه‌های این وزارتخانه درباره تحقق شعار سال به کمیسیون کشاورزی مجلس می‌رود

وزیر نیرو با هدف ارائه برنامه‌های این وزارتخانه درباره تحقق شعار سال به کمیسیون کشاورزی مجلس می‌رود
فروردین ۱۹, ۱۴۰۲
51 بازدید

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسات کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری در روزهای (۲۰ و ۲۱ فروردین‌ماه) برگزار می‌شود. در نشست روز (یکشنبه ۲۰ فروردین ماه) کمیسیون کشاورزی مجلس پس از بررسی طرح جامه توسعه عمران روستایی کشور، رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی […]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسات کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری در روزهای (۲۰ و ۲۱ فروردین‌ماه) برگزار می‌شود.

در نشست روز (یکشنبه ۲۰ فروردین ماه) کمیسیون کشاورزی مجلس پس از بررسی طرح جامه توسعه عمران روستایی کشور، رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در خصوص پژوهش‌های کاربردی، آموزش و ترویج و شرکت‌های دانش بنیان گزارش ارائه می‌کند و پس از آن نیز مسائل و مشکلات و موانع تولید صنایع غذایی کشاورزی و دستگاه‌های اجرایی با حضور معاونین وزرای جهاد کشاورزی و صمت بررسی می‌شود.

وزیر نیرو و معاونین وی با حضور در نشست روز (دوشنبه ۲۱ فروردین ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی، محیط زیست مجلس شورای اسلامی گزارش عملکرد سال ۱۴۰۱ و برنامه های سال ۱۴۰۲ در راستای تحقق شعار سال را ارائه می‌کنند و پس از نیز نشست مشترک اعضای این کمیسیون با وزیر جهاد کشاورزی و معاونین وی تشکیل می‌شود.

 

برچسب‌ها,