📌 اعتبار لازم برای تکمیل آزادراه شیراز به بوشهر اختصاص یابد

📌 اعتبار لازم برای تکمیل آزادراه شیراز به بوشهر اختصاص یابد
تیر ۱۷, ۱۴۰۳
6 بازدید

📌 اعتبار لازم برای تکمیل آزادراه شیراز به بوشهر اختصاص یابد 🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: دولت در سفر دوم خود به استان فارس وعده داده بودند که آزادراه شیراز به بوشهر تکمیل خواهد شد اما این اتفاق تاکنون صورت نپذیرفته است. 🔶 جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه […]

📌 اعتبار لازم برای تکمیل آزادراه شیراز به بوشهر اختصاص یابد

🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: دولت در سفر دوم خود به استان فارس وعده داده بودند که آزادراه شیراز به بوشهر تکمیل خواهد شد اما این اتفاق تاکنون صورت نپذیرفته است.

🔶 جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه آزاد راه شیراز به بوشهر نیاز به تامین اعتبار جهت تکمیل دارد اظهار کرد: دولت در سفر دوم خود به استان فارس وعده داده بودند که آزادراه شیراز به بوشهر تکمیل خواهد شد اما این اتفاق تاکنون صورت نپذیرفته است.

🔶 وی افزود: براساس تفاهم نامه که میان وزارت راه و شهرسازی، شستا و وزارت دفاع صورت گرفته بود مقرر شده بود این پروژه سریعا به بهره برداری برسد که این اقدام انجام نگرفته است.

🔶 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس افزود: همچنین قطعه ۷ و ۸ آزادراه شیراز به اصفهان هم بلاتکلیف مانده است که باید این پروژه تعیین تکلیف شود.

🔶 این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: بنابراین انتظار می رود وزارت راه و شهرسازی و دیگر دستگاه‌ هایی قول همکاری دادند تا این پروژه به بهره برداری برسند نهایت همکاری را داشته باشند و این پروژه ها را تکمیل کنند تا رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

🔰 https://takl.ink/drjghaderi