📌 برگزاری نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های حوزه گردشگری فارس

📌 برگزاری نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های حوزه گردشگری فارس
دی ۱۵, ۱۴۰۲
36 بازدید

👤 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: 📌 برگزاری نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های حوزه گردشگری فارس 🔰 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی است. خ 🔷 به گزارش میراث آریا […]

👤 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

📌 برگزاری نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های حوزه گردشگری فارس

🔰 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی است.

خ
🔷 به گزارش میراث آریا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس، جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از ظرفیت‌های استان فارس، گردشگری به ویژه گردشگری تاریخی، طبیعی، مذهبی، علمی، سلامت و …است.

🔶 او اشتغال و افزایش درآمد سرانه حاصل از گردشگری در فارس را یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌هایی عنوان کرد که باید مورد توجه قرار گیرد.

🔷 قادری ادامه داد: در زمینه توسعه ظرفیت هتل‌ها، بیمارستان‌ها، توریسم مذهبی و.. اقداماماتی در دست انجام است که می‌تواند در ایجاد اشتغال زایی فارس سهم عمده ای داشته باشد.

🔶 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس- شیراز، فرصتی برای معرفی توانمندی‌های گردشگری فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی است، تاکید کرد: فارس جزو سه استانی است که معاونت گردشگری و زیارت در ساختار اداری آن نهادینه شده است و این مهم باید به افزایش سهم صنعت گردشگری در تولید و افزایش اشتغال فارس نسبت به سایر استان‌ها کمک کند.

🔷 او با بیان اینکه موانع زیرساختی در حوزه حمل و نقل، فرودگاه، راه‌ها و جاده ها جذب گردشگر وجود دارد، تصریح کرد: پروژه های توسعه ریلی فارس با بنادر و شهرهای گردشگرپذیر از جمله اصفهان و یزد در دستور کار قرار گرفته تا امکان استفاده از مسیرهای زمینی و ریلی برای جابجایی گردشگر داشته باشیم.

🔶 سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس- شیراز ۱۳ تا ۱۶ دی ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.

لینک خبر 👇www.chtn.ir/x3Rd2

✳️ دکتر جعفر قادرینماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت🌐http://drj-ghaderi.ir

✔️ارتباط مردمی ایتا، سروش و روبیکا ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderi✔️ارتباط مردمی بله ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderii

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲