📌 دشمن در پی ایجاد نارضایتی عمومی است | امنیت سایبری باید ارتقا یابد

📌 دشمن در پی ایجاد نارضایتی عمومی است | امنیت سایبری باید ارتقا یابد
دی ۹, ۱۴۰۲
29 بازدید

👤 یک نماینده مجلس: 📌 دشمن در پی ایجاد نارضایتی عمومی است | امنیت سایبری باید ارتقا یابد 🔰 نماینده مردم شیراز با بیان اینکه دشمنان تلاش می‌کنند فرصتی را برای ایجاد نارضایتی در بین مردم ایجاد کنند، در عین حال گفت: باید امنیت سایبری کشور را بالاتر ببریم تا اینگونه تلاش دشمنان به جایی […]

👤 یک نماینده مجلس:

📌 دشمن در پی ایجاد نارضایتی عمومی است | امنیت سایبری باید ارتقا یابد

🔰 نماینده مردم شیراز با بیان اینکه دشمنان تلاش می‌کنند فرصتی را برای ایجاد نارضایتی در بین مردم ایجاد کنند، در عین حال گفت: باید امنیت سایبری کشور را بالاتر ببریم تا اینگونه تلاش دشمنان به جایی نرسد.

🔷 اخیرا در بیش از ۶۰ درصد جایگاه‌ های عرضه سوخت کشور، سامانه هوشمند سوخت قطع شد. اتفاقی که روند عرضه سوخت را با اختلال همراه کرد.

🔶 ساعتی بعد از وقوع این رخداد، یک گروه هکری به نام «گنجشک درنده» که رسانه‌های عبری از جمله «تایمز اسرائیل» آن را مرتبط با رژیم صهیونیستی می‌دانند، مدعی حمله سایبری به سیستم هوشمند پمپ‌بنزین‌ها شد.

🔷 بحث هک سامانه هوشمند سوخت، در گذشته‌ای نه‌چندان دور در آبان ۱۴۰۰ نیز رخ داده و قرار بود پس از آن اتفاق، سامانه هوشمند سوخت به‌گونه‌ای تجهیز و بازسازی شود که امکان هک دوباره آن وجود نداشته باشد.

🔶 در همین ارتباط جعفر قادری در گفتگو با جام جم آنلاین گفت: جریانات معاند داخلی و خارجی از هر فرصت و امکانی که برایشان ایجاد می‌شود در جهت تلاش برای ناراضی کردن مردم استفاده می‌کنند و مشکلی را ایجاد می‌کنند.

🔷 وی ادامه داد: عناد و دشمنی آن‌ها در راستای منافع و همسو با آمریکا اسرائیل و کشور‌های همسو با اینهاست و جریاناتی در داخل نیز همسو با این کشور‌ها هستند.این نماینده مجلس تصریح کرد: چنین اتفاقاتی نشان می‌دهد که باید امنیت سایبری کشور و تاب‌آوری آن را بهتر کنیم تا این تلاش‌ها به جایی نرسد.

🔶 نماینده مردم شیراز در مجلس تاکید کرد: باید سیستم‌های پدافندی ما بتوانند تلاش کنند تا از رخ دادن اینگونه اتفاقات جلوگیری شود و یا اگر هم رخ دهد بتوانیم بلافاصله به وضعیت عادی برگردیم.

🔷 قادری گفت: باید بازدارندگی لازم را فراهم کنیم به گونه‌ای که دیگر شاهد نباشبم سامانه‌ای که طی دو دهه اخیر هیچگاه با چنین مشکلاتی مواجه نبوده طی ۳ سال اخیر برای دومین بار مشکل اختلال سراسری مواجه شده است.

✳️ دکتر جعفر قادرینماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت🌐http://drj-ghaderi.ir

✔️ارتباط مردمی ایتا، سروش و روبیکا ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderi✔️ارتباط مردمی بله ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderii

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲