📌 قادری: آیین‌نامه اجرائی قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای سریع‌تر ابلاغ شود

📌 قادری: آیین‌نامه اجرائی قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای سریع‌تر ابلاغ شود
مهر ۳۰, ۱۴۰۲
32 بازدید

📌 قادری: آیین‌نامه اجرائی قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای سریع‌تر ابلاغ شود 🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای مطالبه جامعه بوده و تاخیر چند ماهه در ابلاغ آیین‌نامه این قانون قابل قبول نیست. 🔹 به گزارش ایسنا، جعفر قادری در تذکری شفاهی در جلسه […]

📌 قادری: آیین‌نامه اجرائی قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای سریع‌تر ابلاغ شود

🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای مطالبه جامعه بوده و تاخیر چند ماهه در ابلاغ آیین‌نامه این قانون قابل قبول نیست.

🔹 به گزارش ایسنا، جعفر قادری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: قانون نقل و انتقال سوابق بیمه قریب به ۵ ماه است که مصوب شده است. انتظار می رود دولت سریع تر آیین نامه اجرایی این قانون را ابلاغ کند. اجرای این قانون مطالبه جامعه است و تاخیر چند ماه در ابلاغ آیین نامه این قانون قابل قبول نیست.

🔸 وی در ادامه اظهار کرد: نرم افزار مورد استفاده مجلس دارای اشکالاتی است. متاسفانه این کار به شرکتی در قم سپرده شده است. اکنون که ایرادات و اشکالات وجود دارد چه کسی پاسخگو است؟ یعنی در این تهران به این بزرگی یک شرکت پیدا نمی شد که این بخش مهم به شرکتی در قم سپرده شده است. حال هر مشکلی که پیش می آید باید از قم بیایند.

لینک خبر 👇
isna.ir/xdPPbC

✳️ دکتر جعفر قادری
نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت
🌐http://drj-ghaderi.ir

✔️ارتباط مردمی ایتا، سروش و روبیکا ⬇️
🆔 @jafar_ghaderi
✔️ارتباط مردمی بله ⬇️
🆔 @jafar_ghaderii

📍دفتر ارتباطات مردمی:
شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷

☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰
📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲