📌 نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی

📌 نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی
دی ۷, ۱۴۰۲
62 بازدید

👤 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: 📌 نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی 🔰 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی است. […]

👤 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

📌 نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی

🔰 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی است.

🔶 به گزارش روزنامه طلوع به نقل از روابط عمومی سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس-شیراز و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، دکتر جعفر قادری بیان کرد: یکی از ظرفیت‌های استان فارس، گردشگری به ویژه گردشگری تاریخی، طبیعی، مذهبی، علمی، سلامت و … است.

🔷 وی تصریح کرد: حتی هوای سالم شیراز خود یک ظرفیت محسوب می‌شود‌.

🔶 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی همچنین اشتغال و افزایش درآمد سرانه حاصل از گردشگری در فارس را یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌هایی عنوان کرد که باید مورد توجه قرار گیرد.

🔷 قادری ادامه داد: اقداماتی در فارس از جمله در منطقه ویژه سلامت و دانشگاهی در راستای توسعه ظرفیت هتل‌ها، بیمارستان‌ها، توریسم مذهبی و … در دست اقدام است که می‌تواند بخش عمده‌ای از اشتغال فارس را از این طریق ایجاد کند.

🔶 وی خاطرنشان کرد: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس-شیراز فرصتی برای معرفی توانمندی‌های گردشگری فارس به فعالان حوزه گردشگری داخلی و خارجی باشد.

🔷 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فارس جزء سه استانی است که معاونت گردشگری و زیارت در ساختار اداری آن نهادینه شده است و این مهم باید به افزایش سهم صنعت گردشگری در تولید و افزایش اشتغال فارس نسبت به سایر استان‌ها کمک کند.

🔶 وی همچنین اضافه کرد: موانع زیرساختی که در جذب گردشگر وجود دارد از جمله فرودگاه‌ها، راه‌ها و جاده‌ باید به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد.

🔷 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه ریلی فارس با بنادر و شهرهای گردشگری از جمله اصفهان و یزد در دستور کار قرار گرفته تا امکان استفاده از مسیرهای زمینی و ریلی برای جابجایی توریست داشته باشیم، گفت: فضاهایی برای واگذاری زمین در منطقه ویژه سلامت وجود دارد که در نمایشگاه گردشگری در راستای سرعت گرفتن فعالیت‌های گردشگری در استان فارس باید مورد توجه قرار گیرد.

✳️ دکتر جعفر قادرینماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت🌐http://drj-ghaderi.ir

✔️ارتباط مردمی ایتا، سروش و روبیکا ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderi✔️ارتباط مردمی بله ⬇️ 🆔 @jafar_ghaderii

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲