📍 نشست انتخاباتی منزل مرحوم نجات

📍 نشست انتخاباتی منزل مرحوم نجات
خرداد ۲۹, ۱۴۰۳
15 بازدید

📍 نشست انتخاباتی منزل مرحوم نجات 🔶 در این نشست انتخاباتی، جعفر قادری نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی حاضر و برای حاضرین با موضوع شرکت در انتخابات و انتخاب فردی شایسته برای ریاست جمهوری سخنرانی کردند. 🔶 قادری گفت که چشم دشمنان در روز انتخابات به صندوق‌های اخذ رأی دوخته […]

📍 نشست انتخاباتی منزل مرحوم نجات

🔶 در این نشست انتخاباتی، جعفر قادری نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی حاضر و برای حاضرین با موضوع شرکت در انتخابات و انتخاب فردی شایسته برای ریاست جمهوری سخنرانی کردند.

🔶 قادری گفت که چشم دشمنان در روز انتخابات به صندوق‌های اخذ رأی دوخته شده است و به دنبال تفرقه افکنی، سرد کردن مردم و عدم حضور در هشتم تیرماه هستند و مردم شریف ایران اسلامی به ویژه شیراز باید حماسه‌ای دیگر بیافرینند و یک بار دیگر به دشمن ثابت کنند پشت نظام و ولایت هستند.

🔶 قادری در ادامه افزود که قالیباف فردی شایسته و همراه و همگام نظام است و این قابلیت را دارد که صدای مردم و مظلومان باشد و ایشان با برنامه زندگی می‌کند و در دور یازدهم مجلس، ما شاهد این برنامه ریزی‌ها و مدیریت موفق قالیباف در مجلس بودیم و طرح‌های خوبی هم به تصویب رسید، رییس جمهور باید فردی جهادی، بامسئولیت و مردمی باشد که این خصوصیات در جناب قالیباف وجود دارد و امیدواریم بتواند با رأی بالا وارد پاستور شود.

#قالیباف #انتخابات #دولت_چهاردهم #انتخابات_ریاست_جمهوری

🔰https://takl.ink/drjghaderi

✳️ دکتر جعفر قادریکانال نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت🌐http://drj-ghaderi.ir

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲