📍 نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:

📍 نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:
فروردین ۸, ۱۴۰۳
26 بازدید

    📍 نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی: 📌 مشارکت مردم برپایه توجه به نظرات شهروندان است 🔰 جعفر قادری نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بازدید گفت: مشارکت مردم برپایه […]

 

 

📍 نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:

📌 مشارکت مردم برپایه توجه به نظرات شهروندان است

🔰 جعفر قادری نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بازدید گفت: مشارکت مردم برپایه توجه به نظرات شهروندان است.

🔷 به گزارش خبرنگار مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در شیراز؛ جعفر قادری از مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بازدید و از نزدیک در جریان پاسخگویی و ارائه خدمات به میهمانان نوروزی قرار گرفت.

🔶 وی گفت: کارمندان از مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری شیراز به‌واسطه ارتباط مستقیمی که مردم با شهرداری و مدیران آن دارند، کار ارزشمندی را انجام می‌دهند.

🔷 نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری شیراز امکان این را ایجاد کرده تا مردم مسائل و مشکلات خود را بدون سردرگمی به واحد مربوطه مراجعه یا اطلاع دهند، همچنین شهروندان می‌توانند از جزئیات و اقدامات شهرداری در محل سکونت خود مطلع شوند.

🔶 قادری بیان کرد: نحوه گزارش‌گیری سیستم و ارزیابی کار مدیران شهرداری و همین‌طور پیگیری‌های که برای مردم انجام می‌شود جای امیدواری است که مردم می‌دانند کار و دغدغه آن‌ها تا رسیدن به نتیجه پیگیری می‌شود که این کار ارزشمند توسط مجموعه شهرداری انجام می‌شوند.

لینک خبر 👇https://iranmbc.ir/?p=75989

🔰https://takl.ink/drjghaderi

✳️ دکتر جعفر قادریکانال نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

✔️سایت🌐http://drj-ghaderi.ir

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲