بازدید از بزرگراه تنگ خیاره به لپویی و قطعه ۷ آزادراه شیراز – اصفهان

بازدید از بزرگراه تنگ خیاره به لپویی و قطعه ۷ آزادراه شیراز – اصفهان
فروردین ۱۹, ۱۴۰۲
179 بازدید

دکتر جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان که از بزرگراه تنگ خیاره به لپویی و قطعه ۷ آزادراه شیراز – اصفهان بازدید کرد و طی تماس تلفنی با مسئولان مربوطه آن خواستار تسریع اقدامات اجرایی آن شد. قادری طی تماس تلفنی با معاون برنامه ریزی وزیر راه و شهرسازی تماس، درخواست تسریع در تخصیص […]

دکتر جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان که از بزرگراه تنگ خیاره به لپویی و قطعه ۷ آزادراه شیراز – اصفهان بازدید کرد و طی تماس تلفنی با مسئولان مربوطه آن خواستار تسریع اقدامات اجرایی آن شد.

قادری طی تماس تلفنی با معاون برنامه ریزی وزیر راه و شهرسازی تماس، درخواست تسریع در تخصیص اعتبار پروژه بزرگراه تنگ خیاره به لپویی را داشت.

نایب رئیس اول کمیسیون جهش تولید گفت: در پروژه بزرگراه تنگ میاره به لپویی علاوه بر اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی، ۲۰۰ میلیارد از محل اعتبار ماده ۵۶ و ۱۵۰ میلیارد تومان از محل اوراق مالی اسلامی قطعی شده و ۲۵۰ میلیارد تومان دیگر هم بنا است از محل ماده ۵۶ از طریق بانک مسکن تامین مالی شود.

قادری افزود: اجرای این بزرگراه که در ۳ قطعه تعریف شده در فاز اول در قالب جاده اصلی احداث می‌شود دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰-۷۰ درصد هست و انتظار می‌رود تا ۳ ماه آینده به بهره برداری برسد و بتواند بخشی از ترافیک آزادراه شیراز اصفهان را از این مسیر تخلیه کند.

همچنین این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در بازدید از قطعه ۷ آزادراه شیراز اصفهان در جریان ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.