تکمیل زیرساخت های استان زمینه‌ساز بهتر شدن اشتغال و درآمد مردم فارس

تکمیل زیرساخت های استان زمینه‌ساز بهتر شدن اشتغال و درآمد مردم فارس
اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲
51 بازدید

📌در جمع فرهنگیان پیشکسوت زرقان مطرح شد: تکمیل زیرساخت های استان زمینه‌ساز بهتر شدن اشتغال و درآمد مردم فارس ✍️دکتر قادری نماینده شیراز و زرقان با حضور در جمع فرهنگیان پیشکسوت زرقان در مورد موضوعات کلان ملی و استانی برای آنها سخن گفت. 🔸 نایب رئیس اول کمیسیون جهش تولید با بیان بخشی از مشکلات […]

📌در جمع فرهنگیان پیشکسوت زرقان مطرح شد: تکمیل زیرساخت های استان زمینه‌ساز بهتر شدن اشتغال و درآمد مردم فارس

✍️دکتر قادری نماینده شیراز و زرقان با حضور در جمع فرهنگیان پیشکسوت زرقان در مورد موضوعات کلان ملی و استانی برای آنها سخن گفت.

🔸 نایب رئیس اول کمیسیون جهش تولید با بیان بخشی از مشکلات کشور در سال گذشته و بیان ظرفیتهایی که با تلاش دولت و مجلس ایجاد شده است، ابراز امیدواری کرد که در سالجاری بخشی از مشکلات کشور حل شده و فضای مناسب تری برای حل مشکلات اقتصادی پیش روی کشور باشد.

🔹نماینده شیراز و زرقان با اشاره به طرحها و لوایحی که در مجلس در دست بررسی و تصویب است اعلام کرد که تصویب این موارد بخشی از خلاهای قانونی را برطرف خواهد کرد.

🔸قادری با اشاره به طرحهای زیربنایی و اقتصادی در حال اجرا در استان، اعلام کرد که بخشی از زیرساختهای استان تکمیل و شرایط بهتری از نظر اشتغال و درآمد برای مردم فارس ایجاد خواهد شد.

برچسب‌ها, ,