نماینده شیراز و زرقان در مجلس عنوان کرد: طرح قانون مدیریت واحد و یکپارچه شهری در مجلس مطرح است

نماینده شیراز و زرقان در مجلس عنوان کرد: طرح قانون مدیریت واحد و یکپارچه شهری در مجلس مطرح است
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۲
41 بازدید

📌نماینده شیراز و زرقان در مجلس عنوان کرد: طرح قانون مدیریت واحد و یکپارچه شهری در مجلس مطرح است ✍️ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: قانون مدیریت مدیریت واحد و یکپارچه شهری به عنوان یکی از مسائل روز در مجلس مطرح بوده و فرصت مناسبی است که می‌توان در این زمینه تصمیمات […]

📌نماینده شیراز و زرقان در مجلس عنوان کرد: طرح قانون مدیریت واحد و یکپارچه شهری در مجلس مطرح است

✍️ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: قانون مدیریت مدیریت واحد و یکپارچه شهری به عنوان یکی از مسائل روز در مجلس مطرح بوده و فرصت مناسبی است که می‌توان در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

🔸جعفر قادری پنج‌شنبه ۲۱ اردیبهشت در آیین اختتامیه شصت‌وهفتمین مجمع مشورتی رؤسای شورای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استان‌های کشور با اشاره به اهمیت تعامل میان اعضای دو پارلمان ملی و محلی در توسعه کشور اظهار کرد: قانون مدیریت مدیریت واحد و یکپارچه شهری به عنوان یکی از مسائل روز در مجلس مطرح بوده و فرصت مناسبی است که می‌توان در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

🔹او با اشاره به طرح نوسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری نیز گفت: این مبحث را با هدف کمک به مدیریت شهری در مجلس شورای اسلامی دنبال کردیم.

🔸نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها بیان کرد: تشکیل کمیته حمایت از شهرداری‌ها و مشارکت در پروژه‌های بزرگ نیز در مجلس دنبال می‌شود. قادری گفت: قانون درآمدهای پایدار نیز به‌عنوان یکی از طرح‌های کلیدی در حوزه مدیریت شهری تصویب شد.

برچسب‌ها, ,