نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: دهستان های شیراز با کمبود آموزگار مواجه هستند

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: دهستان های شیراز با کمبود آموزگار مواجه هستند
اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲
65 بازدید

🔰نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: دهستان های شیراز با کمبود آموزگار مواجه هستند ✍️به گزارش خبرنگار مهر، جعفر قادری بعد از ظهر چهارشنبه در کارگروه آموزش و پرورش فارس بیان کرد: بسیاری از آموزگارانی که واجد شرایط تدریس در شهرستان شیراز هستند علاقه مند بوده در کلان شهر شیراز نسبت به تدریس اقدام […]

🔰نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: دهستان های شیراز با کمبود آموزگار مواجه هستند

✍️به گزارش خبرنگار مهر، جعفر قادری بعد از ظهر چهارشنبه در کارگروه آموزش و پرورش فارس بیان کرد: بسیاری از آموزگارانی که واجد شرایط تدریس در شهرستان شیراز هستند علاقه مند بوده در کلان شهر شیراز نسبت به تدریس اقدام کنند.

🔹وی ادامه داد: دهستان‌های بخش مرکزی شهرستان شیراز در منطقه یک آموزشی قرار دارند این در حالی است که این مناطق با کمبود معلم مواجه هستند.

🔸وی ادامه داد: در تلاش هستیم که دهستان‌های بخش مرکزی شهرستان شیراز به منطقه دو آموزشی تغییر وضعیت داده شود تا شرایط برای رقابت میان دانش آموزان این مناطق و سایر دانش آموزان در کنکور فراهم شود.

🔹قادری تاکید کرد: مقرر شده تا ناحیه آموزش و پرورش شهر صدرا به عنوان ناحیه پنجم آموزش و پرورش استان معرفی شود این در حالی است که علاوه بر شهر صدرا این ناحیه آموزشی متولی دهستان‌های بخش مرکزی شهرستان شیراز نیز خواهد بود.

برچسب‌ها, ,