✅ گزیده‌ای از اقدامات دکتر جعفر قادری در زمینه صنعت در مجلس یازدهم – ۲

✅ گزیده‌ای از اقدامات دکتر جعفر قادری در زمینه صنعت در مجلس یازدهم – ۲
اسفند ۴, ۱۴۰۲
27 بازدید

✅ گزیده‌ای از اقدامات دکتر جعفر قادری در زمینه صنعت در مجلس یازدهم – ۲ 🔶 کمک به تامین آب، برق، گاز، راه و زیرساخت‌های واحدهای تولیدی با استفاده از ابزارهای قانونی و پیگیری‌های اجرایی. 🔶 کمک به حل مشکلات واحدهای مشکل‌دار استان مثل ITMC ،ITI، روغن نباتی، ایرانخودرو فارس و جلوگیری از تعطیلی و […]

گزیده‌ای از اقدامات دکتر جعفر قادری در زمینه صنعت در مجلس یازدهم – ۲

🔶 کمک به تامین آب، برق، گاز، راه و زیرساخت‌های واحدهای تولیدی با استفاده از ابزارهای قانونی و پیگیری‌های اجرایی.

🔶 کمک به حل مشکلات واحدهای مشکل‌دار استان مثل ITMC ،ITI، روغن نباتی، ایرانخودرو فارس و جلوگیری از تعطیلی و یا کاهش ظرفیت آنها.

🔶 پیگیری برای تکمیل زنجیره‌های ارزش و تولید در بخش‌های پایین‌دستی و بالادستی تولید خصوصاً در بخش‌های پتروشیمی، خودرو، فولاد، آلومینیوم، کشاورزی و برق.

🔶 کمک به راه‌اندازی واحدهای تولیدی استراتژیک استان مثل سیلیکون متال، منیزیم، کرومیت و عصاره‌گیری میوه‌ها و صیفی‌جات و تولید شیر سویا.

🔶 تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری نهادهای عمومی غیردولتی و هلدینگ‌های بخش خصوصی و نیز وابسته به بانک‌های دولتی و غیردولتی در استان.

🔶 کمک به اجرای خطوط انتقال آب از خلیج فارس و کرمان به استان و خطوط انتقال آب از سد درودزن، سد تنگ سرخ بشار به شیراز و اجرای تصفیه‌خانه‌های شرق و جنوب شیراز، ۱ و ۲ صدرا برای تامین آب شرب و خاکستری واحدهای تولیدی استان.

🔰https://takl.ink/drjghaderi

✳️ دکتر جعفر قادریکانال نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در بله، ایتا، سروش، روبیکا و ویراستی ⬇️

🆔 @dr_jafar_ghaderi

📍دفتر ارتباطات مردمی:شیراز، میدان آستانه، جنب حرم حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، بلوک شرقی مجتمع بین الحرمین، طبقه اول، واحد ۷
☎️ ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۰📠 ۰۷۱۳۷۳۶۰۱۲۲