حریم امنیتی حرم شاه‌چراغ تقویت شود/ دشمن امنیت ایران را نشانه رفته است

حریم امنیتی حرم شاه‌چراغ تقویت شود/ دشمن امنیت ایران را نشانه رفته است
مرداد ۳۱, ۱۴۰۲
34 بازدید

📌 حریم امنیتی حرم شاه‌چراغ تقویت شود/ دشمن امنیت ایران را نشانه رفته است 🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکرار حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ (ع) گفت: این برای بار دوم است که چنین اتفاق تلخ و ناگواری در شیراز به وقوع می‌پیوندد و نشان‌دهنده ضعف امنیتی در محوطه حرم […]

📌 حریم امنیتی حرم شاه‌چراغ تقویت شود/ دشمن امنیت ایران را نشانه رفته است

🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکرار حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ (ع) گفت: این برای بار دوم است که چنین اتفاق تلخ و ناگواری در شیراز به وقوع می‌پیوندد و نشان‌دهنده ضعف امنیتی در محوطه حرم است.

🔹 جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره حادثه تروریستی شب گذشته در حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ (ع) گفت: گروه تروریستی داعش ضربات بسیاری را از جانب انقلاب و جمهوری اسلامی ایران متحمل شده و به همین دلیل به دنبال دست زدن به اقدامات تلافی‌جویانه است.

🔸 وی افزود: مقاومت اسلامی در منطقه طومار و شجره خبیثه داعش را عراق و سوریه در هم پیچید و هیچگاه فکر نمی‌کرد خلافت خودخوانده‌ای را که بنیان آن را بنا نهاده بود با ایستادگی و مقاومت مثال‌زدنی مدافعان حرم در هم فرو ریزد.

🔹 نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به تکرار حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ (ع) گفت: این برای بار دوم است که چنین اتفاق تلخ و ناگواری در شیراز و حرم حضرت شاهچراغ (ع) به وقوع می‌پیوندد و نشان‌دهنده ضعف امنیتی در محوطه حرم است. یکی از مشکلاتی که ما در شیراز داریم این است که حریم امنیتی برای شاهچراغ تعریف نشده و محوطه ورودی حرم را به عنوان حریم امنیتی معرفی کرده‌اند، درصورتی‌که در دیگر اماکن مقدس مانند قم و مشهد چنین مشکلی وجود ندارد و حریم امنیتی برای آن‌ها تعریف شده است.

🔸 قادری تأکید کرد: باید امنیت ورودی‌های حرم تقویت شود تا دیگر همچین اتفاقی تکرار نشود.

🔹 وی در پایان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از هر ابزاری برای از بین بردن امنیت ایران تلاش می‌کنند تا هم اعتماد مردم را از بین ببرند و هم اینکه فضای رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند و لازم است به منظور مقابله با این توطئه، هوشمندانه و محکم برخورد شود و عوامل این حادثه تروریستی به جزای عمل خود برسند.