قادری: معرفی هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان منطقی و حساب شده است

قادری: معرفی هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان منطقی و حساب شده است
شهریور ۳۰, ۱۴۰۲
93 بازدید

📌 قادری: معرفی هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان منطقی و حساب شده است 🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس، تاکید کرد: تصمیم دولت برای انتخاب آقای هاشمی که از بدنه خود وزارت ورزش است، منطقی و حساب شده است. 🔹 جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار […]

📌 قادری: معرفی هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان منطقی و حساب شده است

🔰 نماینده مردم شیراز در مجلس، تاکید کرد: تصمیم دولت برای انتخاب آقای هاشمی که از بدنه خود وزارت ورزش است، منطقی و حساب شده است.

🔹 جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، با اشاره به معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، اظهار داشت: آقای هاشمی از نظر مدیریتی سابقه معاونت در وزرات ورزش و وزارت آموزش و پرورش و ریاست سازمان تربیت و بدنی را دارد و از این بابت تجربه پست‌های مدیریتی و اجرایی را دارا است.

🔸 وی با بیان اینکه «تا پایان دولت دو سال بیشتر باقی نمانده»، تصریح کرد: در این مدت باید فردی سکاندار وزارت ورزش شود که بتواند با تجربیاتی که در اختیار دارد کمی امورات این وزارتخانه مهم را سامان بدهد. بنابراین تصمیم دولت برای انتخاب آقای هاشمی که از بدنه خود وزارت ورزش است، منطقی و حساب شده است.

🔹 قادری خاطرنشان کرد: علاوه بر این حضور آقای هاشمی در وزارت ورزش با توجه به سوابق اجرایی قابل دفاع ایشان در حوزه ورزش قهرمانی می‌تواند انتظار عمومی برای بهبود ورزش قهرمانی و کسب مدال‌های بین المللی را برآورده کند.